Seznam registrovaných na závod: Praha - City Empiria

Jméno Příjmení Kategorie Preferovaný startovní čas Zaplaceno Příspěl/a
Nishad Manerikar Muž - (19-49) 12:00 - 12:15 OK 40
Vlastimil Jelínek Muž - (19-49) OK 40
Klára Ryšková IZS - ženy OK 340
Martina Ptáčková Žena - (19-49) 10:45 - 11:00 OK 40
Lukáš Křibík Muž - (19-49) 10:45 - 11:00 OK 40
Lukáš Křibík Muž - (19-49) 10:45 - 11:00
Martin Jelínek Muž - (19-49)
Radek Nedvěd Junior - (13-18) 12:00 - 12:15 OK 40
Alena Kurajdová Juniorka - (13-18) 12:00 - 12:15 OK 40
mirka kramperová Žena - (19-49) OK 40
Daniel Regueyra Junior - (13-18) OK 40
Miloslava Jansonová Žena - (19-49) OK 40
Lenka Zdeňková Žena - (19-49)
Jan Kropáček Muž - (19-49) OK 100
Milan Vlach Muž - (19-49) OK 40
Petr Zapletal Senior - (50-101) OK 40
Marek Borovský Muž - (19-49) 10:45 - 11:00 OK 40
Petr Lohr Muž - (19-49) 10:45 - 11:00 OK 40
Marek Lunacek IZS - muži OK 40
Běla Nedvědová Juniorka - (13-18) 12:00 - 12:15 OK 40
Dominika Tovarová Juniorka - (13-18) 12:00 - 12:15 OK 40
David Janikovič Muž - (19-49) 12:15 - 12:30
Šárka Stejskalová Žena - (19-49) 11:00 - 11:15 OK 40
Aneta Šámalová Žena - (19-49) 12:00 - 12:15 OK 40
Marika Janečková Žena - (19-49) 12:00 - 12:15
Tereza Štěbrová Juniorka - (13-18) OK 40
Alois Sečkár Muž - (19-49) OK 40
Martin Petržela IZS - muži
Nina Dekojová Žena - (19-49) 12:00 - 12:15 OK 40
Jan Dlubal Muž - (19-49) 11:15 - 11:30 OK 40
Klára Bezdíčková Žena - (19-49) 11:00 - 11:15
Milan Barták Muž - (19-49) OK 40
Market Moulisová Žena - (19-49) 11:45 - 12:00 OK 40
Jiří Hrabák Muž - (19-49) 11:45 - 12:00 OK 40
Jiří Rypka Muž - (19-49) 11:30 - 11:45 OK 40
Lenka Zábojová Žena - (19-49) 10:45 - 11:00 OK 40
Antonín Štička Muž - (19-49) 10:45 - 11:00 OK 40
Jakub Valenta Muž - (19-49) 10:45 - 11:00 OK 40
Pavel Švejda Muž - (19-49) 10:45 - 11:00 OK 40
Jiří Houžvička Muž - (19-49) 10:45 - 11:00 OK 40
Heimann Görge Muž - (19-49) 11:15 - 11:30
Lukáš Jíra Muž - (19-49) 12:30 - 12:45 OK 40
Lukáš Zedek Muž - (19-49) OK 40
Olga Bersheva Žena - (19-49) 11:00 - 11:15
Tomáš Vorobok Muž - (19-49) 10:45 - 11:00 OK 40
Ondřej Formánek Muž - (19-49) 11:00 - 11:15
Pawel Zakowicz Muž - (19-49) 11:00 - 11:15
Richard Svitalský Muž - (19-49) OK 40
Petr Svoboda Muž - (19-49) OK 40
Lukáš Vorobok Muž - (19-49) 10:45 - 11:00 OK 40
Markéta Fišerová Žena - (19-49) 11:00 - 11:15 OK 40
Marcela Vetchá Žena - (19-49) 11:00 - 11:15 OK 40
Oldřich Anděl Muž - (19-49) 11:00 - 11:15 OK 40
Martin Škaryd Muž - (19-49) 12:30 - 12:45 OK 40
Ester Šlechtová Žena - (19-49) OK 40
Marek Heřman Muž - (19-49) 10:45 - 11:00
Viktor Fajta Muž - (19-49) 11:15 - 11:30 OK 40
Jan Večeřa Muž - (19-49) 11:45 - 12:00 OK 40
Miroslav Nováček Muž - (19-49)
Tomáš Maceček Muž - (19-49) 11:30 - 11:45 OK 40
Štěpán Kasal Muž - (19-49) 12:30 - 12:45 OK 40
Maruška Kasalová Juniorka - (13-18) 12:30 - 12:45 OK 40
Pavel Hubáček Muž - (19-49) 11:00 - 11:15 OK 40
Miroslav Nýdl Muž - (19-49) 10:45 - 11:00 OK 40
Karel Zapletal IZS - muži
Vanda Hošeková Žena - (19-49) 12:00 - 12:15 OK 40
Matej Hraboš Muž - (19-49) 12:00 - 12:15 OK 40
Petr Jelínek Muž - (19-49) OK 40
Arek Karbowy Muž - (19-49) 11:30 - 11:45
Dominika Wisniewska-Ulfik Žena - (19-49) 11:45 - 12:00
Rafal Ulfik Muž - (19-49) 11:45 - 12:00
Daniela Čišková Žena - (19-49) 10:45 - 11:00 OK 40
Evžen Ge Senior - (50-101) OK 40
Mateusz Marunowski Muž - (19-49) 10:45 - 11:00
Jan Štěpánek Muž - (19-49) 10:45 - 11:00 OK 40
Hana Hübschová Žena - (19-49) 12:30 - 12:45 OK 40
Michal Kováč Muž - (19-49)
Michal Souček Muž - (19-49) 10:45 - 11:00 OK 40
Pavel Kysela Muž - (19-49) 12:30 - 12:45 OK 40
Josef Divoký Muž - (19-49)
Martin Tomica Muž - (19-49) OK 40
Lukáš Hanyk IZS - muži OK 40
Stanislav Kahánek Muž - (19-49) 11:15 - 11:30 OK 40
Věra Kohoutová Seniorka - (50-101) OK 40
Roman Hybner Muž - (19-49) 12:30 - 12:45